Operativní leasing Audi Q3 SB TFSI 110 kW ST7

Benzín, SUV, Automat, Klimatizace, Navigace, 110 kw
Nový vůz
Garanční prohlídky v ceně
Vozidlo do výroby
k dodání obvykle do 6 měsíců
14.103 Kč
vč. DPH měsíčně
11.656 Kč
bez DPH měsíčně
Neplatíte žádný startovací nebo vstupní poplatek ani akontaci.
Máte dotaz? Chcete se poradit? Volejte 774 133 408
ID nabídky: 4664715
Audi Q3 SB TFSI 110 kW ST7 na operativní leasing

Audi Q3 SB TFSI 110 kW ST7

11 656 Kč bez DPH
14 103 Kč vč. DPH
15000 km24 měsíců
Nahlásit nesrovnalost
 

Nesrovnalost v nabídce

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Cena obsahuje:
  •  Garanční prohlídky (servis)
  •  Povinné ručení
  •  Havarijní pojištění
  •  Poplatky za rádio
  •  Silniční daň
Nabídka určena pro:
  •  Firmy
  •  Podnikatele

Popis vozu, specifikace a výbava:

16" zadní kotoučové brzdy; 17" kotoučové brzdy na přední nápravě; 17" litá kola - dvojitý 5paprskový; Adaptivní tempomat plus s asistenčním; Advanced exteriérový paket; Airbagy vpředu s možností deaktivace airbagu spolujezdce; Akcentní plochy a ovládácí tlačítka v matbé černé barvě; Asistent pro nouzové brzdění vpředu; Asistent průjezdu křižovatkou; Asistent při odbočování; Asistent rozjezdu do kopce; Asistent rozpoznávání dopravních značek; Audi Application Store & Smartphone interface; Audi connect navigace & infotainment; Audi connect nouzové volání & servis; Audi drive select; Audi sound system; Audi virtual cockpit plus; Balíček klimatizace Plus; Bez bederní opěrky v operadlech sedadel; Boční a zadní okna s tepelně-izolačním zasklením; Boční airbagy vpředu a vzadu se systémem; Boční airbagy vpředu včetně systému; Dekorace volantu chromovými doplňky; Dekorační prvky na přístrojové desce; Digitální příjem rádia; Elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru; Elektronický imobilizér; Funkce Function on Demand; Hlavové opěrky vpředu; Interiérové lišty v hliníkovém vzhledu; Komfortní klíč bez funkce Safelock; Kontrastní lakování; Kontrola tlaku v pneumatikách; Kryty vnějších zpětných zrcátek v barvě vozu; LED zadní světlomety; Lékárnička, výstražný trojúhelník a varovná vesta; Manuálně nastavitelná přední sedadla; Mild-hybrid technologie (MHEV); MMI Navigace plus s MMI touch; Multifunkční kožený volant, dvouramenný; Nekuřácké provedení; Nástupní prahové lišty s hliníkovou; Omezovač rychlosti na základě dopravních značek; Osvětlení interiéru; Označení modelu na zádi vozidla; Paket leštěných prvků exteriéru; Paket Tech; Potahy v látce Passage pro standardní sedadla; Prodloužená záruka výrobce 4 roky; Přihrádka na telefon s funkcí indukčního nabíjení; Sada na opravu pneumatik; Sedmistupňová dvouspojková převodovka S tronic; Standardní podvozek; Standardní sedadla vpředu; Start-stop systém; Střešní ližiny z eloxovaného hliníku; Světlomety LED; Tepelně-izolační a akustické zasklení čelního skla; Uchycení dětské sedadčky i-Size; Upozornění na opuštění jízdního pruhu; Upozornění na rozptýlení a únavu; USB porty s nabíjecí funkcí pro přední a zadní sedadla; Velurové koberečky vpředu a vzadu; Vnější zrcátka elektricky nastavitelná; Zadní sedadlo plus; Čalounění stropu z tkaniny

Výbava:

  • Klimatizace
  • Navigace
Zobrazit celý popis

Audi na operativní leasing

Vozy AUDI mají svůj dynamický styl a jsou vyhlášeny svojí kvalitou zpracování ve spojení se sportovním charakterem jízdních vlastností. Díky operativnímu leasingu jsou vozy AUDI opravdu dostupné pro všechny. Na operativní leasing si můžete pořídit jak vozy AUDI A3, AUDI A4, AUDI A6, tak i parádní SUV od AUDI – AUDI Q3, AUDI Q5, AUDI Q7, ale i AUDI Q8.

Skladové vozy na operativní leasing

Audi Q3 SB TFSI 110 kW ST7

Operativní leasing obdobných vozů jako je Audi Q3 SB TFSI 110 kW ST7 začíná již na Kč měsíčně bez DPH.

Za podobnou cenu jako je tento vůz můžete mít také tyto modely:

Volkswagen Tiguan | Škoda Octavia | Cupra Leon Sportstourer | Škoda Kamiq |

Vozy s podobnou cenou

Nabídky operativního leasingu, které by Vás mohly zajímat

Všechny naše tipy vozů na operativní leasing

Proč jezdit vozem na operativní leasing?

Leasing je levnější než jezdit vlastním novým vozem

Při započítání opotřebení, servisu, pneumatik a nákladů na prodej ojetého vozu, na operák nakonec jezdíte levněji.

Stále jezdíte novým vozem

Můžete mít každý 1, 2 nebo 3 roky nový vůz. Bez problémů, bez opotřebení.

Možnost odkupu, nebo prodloužení

Pokud byste si přeci jen chtěli po ukončení leasingové smlouvy vůz nechat, obvykle lze od leasingové společnosti odkoupit, nebo prodloužit smlouvu.

Krátkodobý operativní leasing

Nabízíme operativní leasing poskytovatelů už od několika měsíců. Nemusíte se tak bát, že se uvážete na dlouhou dobu.

PARTNEŘI NAOPERÁK.CZ

Poskytovatel operativního leasingu
Volvista
Poskytovatel operativního leasingu
Rent Expert operativní leasing Toyota
CreditMall - operativní leasing
Domanský
Hoffmann & Žižák
RT TORAX, s.r.o.
Autopůjčovna Taggart
Kačmáček
OlfinCar
AUTO MASARIK
Auto Ševčík
AutoNaOperak - vozy na operativní leasing
Raiffeisen - Leasing
Vltavin leas
Souhlasím se vším